کسانی که جواب نگرفتن

مطرح کردن مشکلات

مديران انجمن: mani, vahidam, Hamvatan, Emanoel, bipanah_avare

کسانی که جواب نگرفتن

پستتوسط nooh » چهارشنبه مهر ماه 26, 1391 11:14 am

درود بر همه دوستان .لطفا" کسانی که بیش از شش ماه از مصاحبه اصلی آنها میگذردولی هنوز جواب نگرفتن اعلام موجوریت کنند جهت هماهنگی و ارسال درخواست کتبی از طرف همه به un برای رسیدگی سریعتر .موفق باشبد
nooh
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: سه شنبه مهر ماه 4, 1391 4:47 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه

Re: کسانی که جواب نگرفتن

پستتوسط rahaei » چهارشنبه مهر ماه 26, 1391 12:00 pm

سلام nooh عزیز
امیدوارم شما هم هرچه زودتر جواب بگیرید و از این وضعیت انتظار رها بشین،من در حقیقت جواب گرفتم،اما سال گذشته تقریا 6 ماه بود که منتظر جواب بودم و خوب طبعا می دونید که چقدر کلافه بودم،بعد یکی از دوستان که خودش هم از این راه جواب گرفته بود،بهم پیشنهاد داد برم un و یه نامه بنویسم و و ضعیت خودمو توضیح بدم و داخل همون صندوق پشت در بندازم،و البته من این کارو کردم و پشت در با اون مامور هم که نشسته بود صحبت کردم و گفتم منتظرم و خبری نشده و بهم گفتن نامه بنویسم،وبعد از کمتر از 1 ماه بعد جواب قبولیم اومد.
امیدوارم این تجربه ی من برای شما هم کارساز باشه و یه پیشنهاد دیگه شما خودتون شخصا مراجعه کنین و منتظر آدم هایی که مثل شما هستن نباشین،چون واقعا کیس ها با هم متفاوته
موفق باشید و به امید روزی که در همینجا خبر قبولیتون به ما هم خبر بدین
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود
rahaei
کاربر فعال
کاربر فعال

تاريخ عضويت: سه شنبه مهر ماه 11, 1391 11:23 am

پستتوسط Alifive » چهارشنبه مهر ماه 26, 1391 11:58 pm

من هم شش ماه از مصاحبه اومدم و بعد به مصاحبه تکمیلی رفتم و هنوز جواب نگرفتم
Alifive
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: يکشنبه دي ماه 11, 1390 3:21 pm

پستتوسط khasro » چهارشنبه بهمن ماه 11, 1391 3:46 pm

سلام من شیش ماهه از مصاحبه ام گذشته وسه ماهه که برام مصاحبه مکمل نوشتن به انگلیسی تو سایت ومنتظرم که بهم زنگ بزن واما هیچ خبری نیست موفق باشید
khasro
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: جمعه بهمن ماه 6, 1391 8:00 pm

پستتوسط masoud87 » شنبه بهمن ماه 14, 1391 10:09 pm

من مدت 23 ماه است که در ترکیه هستم که بعد از 18 ماه قبولی UN را گرفتم و بعد مصاحبه تعیین کشوری شدم ولی حدود 15 روز پس از آن از UN بهم زنگ زدند و گفتند که قبولی شما اشتباه شده و شما رد شده اید . الان حدود 5 ماهه که استیناف زده ام ولی هیج جوابی به من نداده اند و حتی برگه قبولی UN در دستم است . لطفا" راهنمائیم کنید.
masoud87
یک بی پناه
یک بی پناه

تاريخ عضويت: شنبه بهمن ماه 14, 1391 9:58 pm

پستتوسط panahandeh1983 » يکشنبه بهمن ماه 15, 1391 7:43 pm

هموطن محترم
مساله ای که شما با آن مواجه شده اید مساله ای است که ندرتا رخ میدهد. این امر بواسطه ترافیک کاری بیش از حد برای کارکنان کمیساریا رخ داده است. امیدوارم پیگیری مساله استیناف را با کمک دفتر سازمان هلسینکی در ترکیه انجام داده باشید. اگر چنین بوده است چاره ای جز انتظار کشیدن برای اعلام نتیجه نهایی رسیدگی به پرونده پناهندگی خود ندارید. ضمنا برگ قبولی که اشاره کرده اید در دست شماست با اعلام اشتباه انجام شده از طرف کمیساریا دیگر بی ارزش است. داشتن این برگ حتی برای امثال من که اعلام قبولی آنها معتبر و بی اشتباه بوده است هم ممکن است مفید نباشد. برای نمونه خود من بعد از دو سال از گذشت از زمان قبولی هنوز باید منتطر تعیین کشور جدید برای خود باشم و تا وقتی این کار انجام نشود این برگ فقط کاغذ پاره ای است که مانع از دیپورت من از ترکیه به ایران میشود.
panahandeh1983
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه دي ماه 7, 1391 4:32 pm

پستتوسط shahpoor » يکشنبه بهمن ماه 15, 1391 10:02 pm

masoud87 نوشته است:من مدت 23 ماه است که در ترکیه هستم که بعد از 18 ماه قبولی UN را گرفتم و بعد مصاحبه تعیین کشوری شدم ولی حدود 15 روز پس از آن از UN بهم زنگ زدند و گفتند که قبولی شما اشتباه شده و شما رد شده اید . الان حدود 5 ماهه که استیناف زده ام ولی هیج جوابی به من نداده اند و حتی برگه قبولی UN در دستم است . لطفا" راهنمائیم کنید.
n,دوست عزیز فقط جز صبر چاره ی دیگه نیست ولی خودت به یو ان نامه بفرست وروزهایی که تماس واسه قسمت حقوقی ست حتما تماس بگیر ووپیگیر باش انشالله مشکلت حل بشه موفق باشی./.
همه فکر میکنند ... چون گرفتارند به خــــــــــــــدا نمی رسند اما ... چون به خـــــــــــدا نمی رسند گرفتارند ..............
نماد کاربر
shahpoor
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: شنبه ارديبهشت ماه 9, 1391 8:24 pm

پستتوسط nader2011 » دوشنبه بهمن ماه 16, 1391 10:17 pm

با سلام و درود
بنده یکی از پناهندگان 2011 میباشم که پس از 20 روز از مصاحبه اصلی قبولی ام رو گرفتم.پس از مدت کوتاهی از قبولی ام همسرم نیز به ترکیه آمد.با توجه به اینکه ایشان کیس خاصی ندارد به او شماره کیس جدیدی دادند.پس از مدتی ایشان نیز مصاحبه شدند.پس از مدت کوتاهی در سایت برای ایشان عبارت "نتیجه بررسی شد"درج شد.اما با گذشت 10 ماه هیچ تغییری رخ نداده.پرونده بنده نیز کاملا راکد است به طوریکه پس از 17 ماه از قبولی هنوز مصاحبه کشوری نشده ام. بارها فاکس و نامه و ایمیل به یو ان زده ام اما جوابی نداده اند.از مدیران انجمن و دوستانی که در این مورد اطلاعاتی دارند خواهش میکنم راهنمایی ام کنند.
nader2011
یک بی پناه
یک بی پناه

تاريخ عضويت: دوشنبه بهمن ماه 16, 1391 9:55 pm

پستتوسط nooh » پنج شنبه بهمن ماه 19, 1391 8:35 pm

دوست گرامي اين وضعيت در مورد پرونده شما عادي است وقتي به هر دليل يك يا چند نفر به زير مجموعه كيس اضافه ميشوند اين مدت انتظار طولاني ميشود ، البته تصميمات un غير قابل پيش بيني است و در هيچ چهارچوب سيستماتيكي قرار نميگيرد به همين دليل در هيج موردي نمتوان اظهار نظر قطعي كرد ، موفق باشيد
nooh
کاربر خیلی فعال
کاربر خیلی فعال

تاريخ عضويت: سه شنبه مهر ماه 4, 1391 4:47 pm

بازگشت به مشکلات پناهجویان

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان